Komfortní 2+kk na Labském Palouku.

„Hledali jsme hlavně klidnou lokalitu. Když jsem narazili na nabídku našeho bytu – ve slepé ulici, ihned u řeky a parku – věděli jsme tenkrát, že na trhu není lepší nabídka..“

současní majitelé

  • Share:
O NEMOVITOSTI
Prodáme komfortní byt 2+kk s větším balkónem v klidné a zelené lokalitě na okraji Polabin – v projektu Labský palouk z roku 2009. Bytová jednotka s podlahovou plochou 61.83 m2 se nachází v 1./5 NP s výtahem a je v osobním vlastnictví. Vhodné varianty financování Vám dodáme do 24h od prohlídky.
Prostorný balkón, orientace na jihozápad, prosklená stěna s výhledem z pohovky obývacího pokoje do koruny stromů a zejména klid se nominují mezi hlavní apely tohoto pěkného bydlení. V bytě zůstává kuchyně vybavena vestavěnými spotřebiči (varná deska, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, myčka, aktivní digestoř), venkovní žaluzie, vestavěné skříně. Koupelna s vanou je oddělena od WC, podlahy jsou plovoucí + dlažba, okna jsou dřevěná, vytápění dálkové s termostatem. K dispozici je kolárna a internet.
Dům je v dobrém technickém stavu. Pro svoji lokalitu v těsném dosahu zeleně, s cyklostezkou na Kuňku přímo u domu, se zastávkou MHD 1 min pěší chůze, ale i veškerou občanskou vybaveností včetně školy, školky, nákupních center Albert Hypermarket nebo Kaufland, byty v těchto 3 domech mohou být vhodným záměrem jak pro vlastní bydlení, tak za účelem investice. Pro detailnější informace doporučujeme si byt prohlédnout ve virtuální prohlídce .
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • 360° virtuální prohlídka
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích