• Share:
O NEMOVITOSTI

Prodáme novostavbu bytu 2+kk/B z roku 2010 v Opatovicích nad Labem. Byt s podlahovou plochou cca 50 m2 je v 1./3 NP zděného domu s výtahem a je v osobním vlastnictví. Financování na míru Vám předložíme do 24h od prohlídky.
Dobře udržovaný byt nabízí prostorný pokoj s kuchyňským koutem o výměře cca 24.5 m2, ložnici (cca 12.5 m2), koupelnu (cca 3 m2), WC, předsíň (5. 32 m2) a další úložný prostor – půdičku. Dřevěná okna s žaluziemi i balkón přístupný z obývacího pokoje jsou orientovány na JZ, koupelna je se sprchovým koutem, v kuchyni zůstává linka se spotřebiči včetně myčky (45 cm), mikrovlnné trouby, varné desky, horkovzdušné trouby, lednice, digestoře s aktivním odtahem. Byt s vyššími stropy, působí vzdušným dojmem. Má plovoucí podlahy, obložkové zárubně, dýhované dveře. Teplo je z Opatovic, k dispozici je internet, sklepní kóje.

Byt se nachází ve zrekonstruovaném historickém objektu z 19.st. se silnými obvodovými zdmi, zateplením, se spoustou okolní zeleně, dětského hřiště, s výborným spojením do PCE i HK autobusem či vlakem, v místě je škola, školka, obchody s potravinami vše v docházkové vzdálenosti. K dispozici ihned po úhradě kupní ceny.

Pro detailnější informace doporučujeme si byt prohlédnout ve virtuální prohlídce.

POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • virtuální prohlídce 360° virtuální prohlídka
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích