Prodej bytu 2+kk ve Štefánikově ulici

„…i menší byt může být prakticky vyřešen pro život více lidí“

O NEMOVITOSTI

Prodáme pěkný byr 2+kk v klidné a dobře vybavené Štěfánikově ulici na Moravském Předměstí. Situován do 7./8 NP zrevitalizovaného domu s výtahem, byt s podlahovou plochou cca 35 m2 je v osobním vlastnictví. Financování na míru Vám předložíme do 24h od prohlídky.

Byt prošel rekonstrukcí, která vedle obývacího pokoje dala vzniknout i samostatné ložnici (6.9 m2). Ve zděném jádře je koupelna s vanou společná s WC, na podlahách jsou koberce, v kuchyni zůstává indukční deska a lednice. Plastová okna s žaluziemi jsou orientována na jihovýchod s pěkným výhledem do zeleně. Elektřina je v mědi, voda v plastu. K dispozici je lodžie na mezipatře vyhrazená pro tento byt, sklepní kóje, kolárna, internet.

Bezbariérový dům je po kompletní rekonstrukci v bezvadném stavu. Je zateplen plášť budovy, nová fasáda, plastová okna, nové výtahy. V místě je veškerá vybavenost včetně školy, školky, pošty, lékárny, MHD vše v dosahu pěší chůze. Byt je volný k nastěhování ihned po úhradě kupí ceny.

Tuto nemovitost prodává kvalifikovaný realitní makléř – certifikace ISO 17024, certifikační ústav VŠE Praha. Číslo certifikátu 238/2020.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích