• Share:
O NEMOVITOSTI

Prodáme světlý, pěkně zrekonstruovaný byt 3+kk/L s garáží v klidné časti Prahy 4 – Lhotka, v ulici Vzdušná. Byt s celkovou plochou cca 70 m2 je v osobním vlastnictví, financování na míru Vám vyřídíme do 24h od prohlídky.

Byt je po precizní rekonstrukci. Je nová elektroinstalace, rozvody vody a kanalizace, radiátory, sádrové omítky, podlahy, vstupní dveře, vnitřní dveře s obložkovými zárubněmi, koupelna, WC, interiérové žaluzie. V kuchyni zůstává linka na míru s aktivní digestoří a spotřebiči značky Bosh (plynová varná deska, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, myčka), jedna skříň s posuvnými dveřmi v chodbě, jedna v ložnici. Koupelna s podlahovým vytápěním a sprchovým koutem je oddělené WC (závěsné), vstupní dveře jsou bezpečnostní (Next), v celém bytě jsou sádrokartonové podhledy s LED bodovými světly. Pokoj s kuchyňským koutem (23 m2) je spolu s pokojem 2 (11.8 m2) orientován na SZ, pokoj č. 3 (14.7 m2) je orientován na JV. K dispozici je sklep (3.2 m2), internet a možnost odkoupení garáže přímo v domě za zvýhodněnou cenu.

Nízkopodlažní dům má nové stoupačky, částečně zateplený plášť budovy, nová plastová okna, střechu, vchody se zvonky a schránkami, upravené společné prostory. Dům téměř rodinného charakteru se nachází v klidné lokalitě se zastávkou MHD Novodvorská 200 m od domu. K nastěhování ihned po úhradě kupní ceny.

Pro detailnější informace doporučujeme si byt prohlédnout ve virtuální prohlídce.

POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • virtuální prohlídce 360° virtuální prohlídka
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích