Zrekonstruovaný byt 2+kk/B v Pardubicích

„..Příjemné bydlení v čistě a precizně zrekonstruovaném bytě se západním balkónem“

O NEMOVITOSTI

Prodáme pěkně zrekonstruovaný byt 2+kk s balkónem a vyhrazeným parkovacím stáním v Pardubicích v Chrudimské ulici. S podlahovou plochou cca 40 m2, byt je situován do 2./3 NP zděného domu bez výtahu a je v osobním vlastnictví. Financování na míru Vám předložíme do 24h od prohlídky.

Byt prošel v roce 2017 celkovou rekonstrukcí a je v bezvadném stavu. Koupelna s proskleným sprchovým koutem je společná s WC, ložnice (9.47 m2) se samostatným vstupem je orientována na jih, obývací pokoj s kuchyňským koutem (cca 18 m2) je společně s balkónem orientován na západ do dvora. V kuchyni je praktická komora/špajzka, ostrůvek s jídelním stolem, vaří se na indukci, peče v el. vestavěné troubě, k dispozici je myčka nádobí. Dřevěná okna jsou s žaluziemi, na podlaze je dlažba, jsou nové interiérové dveře i obložky, veškeré truhlářské práce jsou dělány na míru. Vytápění je centrálním plynovým kotlem. Byt je čistý, pečlivě udržovaný a prodává se včetně veškerého vybavení včetně sedačky Fáze. K dispozici je internet a velký sklep o výměře 9 m2.

Dům je v dobrém stavu s novou střechou, okny, novou fasádou. Zastávka MHD je 100 m od domu. Byt je volný k nastěhování 2/2021.

Pro detailnější seznámení s nemovitostí doporučujeme si dům projít ve 360° virtuální prohlídce. 

Tuto nemovitost prodává kvalifikovaný realitní makléř – certifikace ISO 17024, certifikační ústav VŠE Praha. Číslo certifikátu 238/2020.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • 360° virtuální prohlídka
  • fotodokumentace s vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • cílené inzertní kampaně na sociálních sítích