Světlý byt 2+1/L ve Dvoře Králové n.L.

„…v některém bytě se můžete cítíte jako doma ihned po první návštěvě.“

  • cena nemovitosti: na vyžádání
O NEMOVITOSTI

Prodáme světlý byt 2+1 se zasklenou lodžií v ulici 17. listopadu ve Dvoře Králové nad Labem. Byt o ploše cca 56 m2 (+3.93 m2 lodžie) je situován ve 2./9 NP zděného domu. Je v osobním vlastnictví, financování na míru Vám předložíme do 24h od prohlídky.

Byt je v původním, pečlivě udržovaném stavu. Ve zděném jádru se nachází koupelna (cca 3 m2) s vanou, WC (1.2m2) je oddělené. V obývacím pokoji a ložnici jsou parkety, v chodbě a kuchyni betonová podlaha s linoleem, v koupelně a WC je položená dlažba. Plastová okna s žaluziemi jsou orientována na západ a na jih. Všechny pokoje mají samostatné vstupy. V prostorném obývacím pokoji (18.2 m2) je vstup na zasklenou lodžii. Ložnice (14.11 m2) je s výhledem do zeleně. V obytné kuchyni (9.87 m2) s vestavěnou spíží je dostatek prostoru pro jídelní stůl. Vytápění je horkovodem, vaří se na elektrickém sporáku. K bytu náleží sklepní kóje, společná kočárkárna a kolárna. Byt je možné přenechat včetně současného vybavení.

Dům je po rekonstrukci, má nová plastová okna, stoupačky, lodžie, zateplené sklepy, štíty, novou střechu, dva nové výtahy, z toho jeden nákladní. V místě je velmi dobrá občanská vybavenost. Nedaleko se nachází školka, škola, lékař, sportoviště, městský park. Obchody Kaufland a Penny a nákupní centrum je 100m od domu. Do centra se chůzí dostanete do cca 5 min, na autobusové nádraží do cca 3 min.

Energetická náročnost budovy je ve třídě C.

  • Share:
POUŽITÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích