Pěkný, světlý byt 3+1/L v Rychnově n.K.

„…klidné bydlení v dobře vybavené části Rychnova často označované jako město ve městě.“

O NEMOVITOSTI

Prodáme světlý byt 3+1/L v klidné části Rychnova. S podlahovou plochou cca 75 m2, byt je situován ve 3./9 NP panelového domu s výtahem a je v osobním vlastnictví. Financování na míru Vám předložíme do 24h od prohlídky.

Byt prošel částečnou rekonstrukcí a je v dobře udržovaném stavu. Původní jádro bylo celé obloženo keramickými obklady, koupelna s vanou je oddělena od WC. V kuchyni (9.2 m2) zůstává rohová linka s vestavěnými spotřebiči, elektřina je částečně v mědi (jádro + kuchyně), rozvody vody v plastu, podlahová krytina je z PVC. Plastová okna s žaluziemi jsou orientovány na JZ (ložnice + dětský pokoj) a SV (kuchyně + obývací pokoj). Pokoje mají výměru 18.1 m2, 16.5 a 12.1 m2. Byt má po celém bytě chytře vyřešeny odkládací a úložné prostory s vestavěnými skříněmi v chodbě a ložnici a také prostorem pro sušičku. Lodžie (3 m2, SV) je přístupná z obývacího pokoje. K dispozic je sklepní kóje (plech), kočárkárna, kolárna, internet, STA. Do fondu oprav se platí 25 Kč/ m2.

Dům je po rekonstrukci se zateplením, novou fasádou, plastovými okny, výtahy, stoupačkami. V místě je velmi dobrá občanská vybavenost, ulice Mirová s celou čtvrtí je proto často označována jako město ve městě. Nedaleko se nachází škola, škola, bazén, sportoviště, zimní stadion, Billa nebo Penny. Do centra je to cca 10 min. Byt je k dispozici po dohodě září/říjen 2020.

Pro detailnější seznámení s nemovitostí doporučujeme si byt projít ve 360° virtuální prohlídce.

Pozn. Jelikož není zatím známa energetická třída PENB, v souladu s novelou zákona 406/2000 uvádíme nejhorší energetickou třídu, tedy G.

Tuto nemovitost prodává kvalifikovaný realitní makléř – certifikace ISO 17024, certifikační ústav VŠE Praha. Číslo certifikátu 238/2020.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • 360° virtuální prohlídka
  • fotodokumentace s vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • cílené inzertní kampaně na sociálních sítích