Byt 3+1/L s velkou kuchyní v Selicharově ulici

„…když si byt chcete zrekonstruovat po svém, hledáte bydlení v klidném místě, kde máte vše po ruce ruce.“

  • cena nemovitosti: 3 100 000 Kč + 2.8 % provize RK
O NEMOVITOSTI

Prodáme dobře dispozičně řešený byt 3+1/L s velkou kuchyní v Selicharově ulici. S výměrou cca 75 m2, byt je umístěn do 1.NP (zvýšené přízemí) 6podlažního domu s výtahem v klidné lokalitě sousedící se zástavbou rodinných domů. Byt je v osobním vlastnictví, na míru optimalizované varianty financování Vám předložíme do 24h od prohídky.

Dům je v původním stavu s dispozicí vhodnou k rekonstrukci. Ve vstupní prostorné předsíni je prostor pro vestavění skříně nebo pro komoru. Obytná kuchyně s výměrou cca 11 m2 je čtvercového půdorysu s místem pro jídelní stůl. Pokoje mají výměry 20.5 m2, 16.9 m2 a 12.2 m2, plastová okna jsou orientována na východ a západ. V umakartovém jádře je koupelna s vanou oddělena od WC. K dispozici je sklep, kolárna, internet a zrekonstruovaná lodžie přístupná přímo z bytu. Vaří se na plynu, teplo je z Opatovic. Fond oprav je 1 600 Kč/měs.

Dům je po kompletní rekonstrukci se zatepleným pláštěm, novou fasádou, plastovými okny, novými stoupačkami, vchody, opravenou střechou. V místě je klid, zeleň, veškerá občanská vybavenost je 150 m od bytu na třídě Edvarda Beneše. Byt je volný ihned po úhradě kupní ceny.

Tuto nemovitost prodává kvalifikovaný realitní makléř – certifikace ISO 17024, certifikační ústav VŠE Praha. Číslo certifikátu 238/2020.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích