Prodej pěkného bytu 3+1/L na Šestidomí

„…a co takhle byt s bezvadnou dispozicí přímo na Šestidomí? „

  • cena nemovitosti: na vyžádání
O NEMOVITOSTI

Prodáme prostorný a dobře dispozičně řešený byt 3+1/L na Šestidomí v ulici Lnářská v Trutnově. S podlahovou plochou cca 75 m2. Byt je situován ve 4./6NP panelového domu s novým výtahem. Byt je v osobním vlastnictví, vhodné nabídky financování Vám předložíme do 24h od prohlídky.

Byt v původním a udržovaném stavu nabízí praktickou dispozici s prostornou centrální předsíní (8,52 m2) a třemi samostatnými pokoji (20,52 m2, 14,25 m2 a 12,44 m2), z nichž jeden je s vlastní zrekonstruovanou lodžií. Všechna okna jsou plastová s výhledem do zeleně a na hory. V kuchyni s původní linkou je vestavěná spíž, v umakartovém jádře je koupelna s vanou oddělena od WC. Vytápění je ústřední, vaří se na plynu, k dispozici je vysokorychlostní internet (optika), STA, sklepní kóje, kočárkárna, kolárna.

Dům je po rekonstrukci v pečlivě udržovaném stavu. Jsou nová plastová okna, zateplený plášť budovy (PENB = D), stoupačky, vchody, v současnosti probíhá revitalizace fasády. V blízkosti domu je zastávka MHD, obchod s potravinami, lékárna, pošta, a zeleň. Parkování je před domem, do centra je to cca 10 min pěšky. Jedná se o klidnou lokalitu s velmi nízkou hladinou hluku, nemovitost může být vhodná zejména pro rodiny dětmi.

  • Share:
POUŽITÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích