Prostorný byt ve Věkoších

„…když chcete bydlet v klidné části města a z okna mít výhled do zeleně.“

  • cena nemovitosti: 3 290 000 Kč
O NEMOVITOSTI

Prodáme prostorný a dobře dispozičně řešený byt 3+1/2xL ve Věkoších. S podlahovou plochou cca 87 m2 (z toho 3.3 m2 sklep), byt je situován ve 3./4NP nízkopodlažního panelového domu bez výtahu v klidné ulici Truhlářská. Byt je v družstevním vlastnictví s možností převodu do osobního vlastnictví ve lhůtě do 8 let. Financování je v současnosti možné pouze hotově nebo se zástavou „jiné“ nemovitosti. Vhodné nabídky financování Vám předložíme do 24h od prohlídky.

Byt v původním a udržovaném stavu nabízí praktickou dispozici s prostornou centrální předsíní (8.28 m2) a třemi samostatnými pokoji (20.7 m2, 16.11 m2 a 14.14 m2), z nichž jeden je s vlastní oddělenou šatnou. Všechna okna jsou plastová s výhledem do zeleně, dva největší pokoje mají samostatné, zrekonstruované lodžie. V kuchyni s původní linkou je vestavěná spíž, v umakartovém jádře je koupelna s vanou oddělena od WC. Teplo je z Opatovic, vaří se na plynu, k dispozici je internet, STA, sklepní kóje (3.3 m2), kočárkárna, kolárna. Fond oprav činní 1683 Kč.

Dům je po rekonstrukci v pečlivě udržovaném stavu. Jsou nová plastová okna, stoupačky, vchody, díky zateplení pláště (2018), průkaz energetické náročnosti budovy nyní vykazuje třídu „B“ tj. kategorii „velmi úsporná“ s úsporami na teple cca 40% (do fondu oprav). V blízkosti domu je zastávka MHD, obchod s potravinami, lékárna, pošta, nové dětské hřiště a zeleň. Jedná se o lokalitu s velmi nízkou hladinou hluku, nemovitost může být vhodná zejména pro rodiny dětmi.

Tuto nemovitost prodává kvalifikovaný realitní makléř – certifikace ISO 17024, certifikační ústav VŠE Praha. Číslo certifikátu 238/2020.

  • Share:
POUŽITÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích