• Share:
O NEMOVITOSTI

Prodáme zrekonstruovaný, světlý byt v Malšovicích v ulici Na Občinách. S celkovou plochou cca 77 m2, byt je situován do 5./5 patra zděného domu bez výtahu a je v osobním vlastnictví. Financování na míru Vám dodáme do 24 od prohlídky.

Byt po citlivé rekonstrukci je v dobře udržovaném stavu. Z centrální předsíně (cca 3.8 m2) se vstupuje do prosvětleného obývacího pokoje čtvercového půdorysu se dvěma okny a výměrou cca 22.5 m2, do ložnice (cca 10 m2), kuchyně (cca cca 8 m2) s prostorným východním balkónem, koupelny s vanou a topným žebříkem, odděleného WC nebo praktické komory (cca 1.5 m2). Dětský pokoj (cca 13.35 m2) je přístupný z obývacího pokoje.
Byt má nové rozvody elektřiny, vody, podlahy jsou z PVC, v obývacím a dětském pokoji jsou zrenovované dubové parkety, okna jsou plastová s žaluziemi. V kuchyni zůstává linka s vestavěnou myčkou, horkovzdušnou troubou a plynovým vařičem. Byt je slunný a tichý, za 5. patro budete odměněni jedinečnými výhledy na Krkonoše, Orlické hory nebo hradecká lízátka a hradecké hradčany. K dispozici je uzamykatelný zděný sklep s plnými dveřmi, kolárna, kočárkárna, vysokorychlostní optický internet.

O dům se dobře stará místní SVJ. Je opravená střecha, nové stoupačky, plastová okna, jsou opraveny balkóny, je zateplen plášť budovy, dům již spadá do energetické třídy C. V místě je bezvadná vybavenost včetně školy, školky, pošty, MHD a obchodů, lokalita je vyhledávaná také díky blízkosti cyklostezek v okolních lesích. Byt je k nastěhování v červenci / srpnu 2019.

Pro detailnější informace doporučujeme si byt prohlédnout ve virtuální prohlídce.

POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • virtuální prohlídce 360° virtuální prohlídka
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích