Prodáme 2 pěkné chaty u lesa

„…možná hledáte jen klid, přírodu, slunce a oplocený pozemek, kde můžete nerušeně odpočívat.“

  • cena nemovitosti: 1 277 000 Kč
O NEMOVITOSTI

Prodáme společně 2 samostatné chaty na vlastním pozemku o výměře 735 m2 na krásném, klidném místě u lesa. Chaty se nachází v chatové osadě Hájek poblíž obce Polom cca 5 km od hradu Potštejn.

Jedná se o částečně podsklepené montované dřevostavby z roku 1968 a 1972 na kamenných podezdívkách se zastavěnou plochou cca 40 m2 a 50 m2.

Větší chata nabízí 2 x ložnici, kuchyňský kout, splachovací WC, 2 x verandu a garáž. Chata je napojena na elektřinu 220/380V, na vodu (studená), odpad je do septiku.

Druhá chata má 2x ložnici, předsíň, WC (nyní demontováno), sprchový kout (bez napojení na vodu) a sklep. Chata je napojena na 220V, odpad je do septiku, voda je přitažena pouze ke vstupu do chaty, po chatě rozvedena není.

Skladba konstrukcí obou chat je sendvičová z dřevovláknitých desek a izolací uprostřed. Vytápění v obou chatách je na tuhá paliva, voda je obecní, obě chaty mají číslo popisné, každá stojí na vlastním pozemku se společným oplocením.  Pozemek je svažitý s jižní sluncem po většinu dne, přístup na pozemek je po obecní komunikaci. Jedná se o krajní pozemek v soukromí s přírodou na samé hranici pozemku.

Jedná o chaty vhodné zejména k letní rekreaci. Pro tvořivé zájemce s možností dalších investic však nemovitost může nabízet potenciál celoročního bydlení, tak jak to je v případě několika okolních chat.

Uvedená cena je za obě chaty.

Tuto nemovitost prodává kvalifikovaný realitní makléř – certifikace ISO 17024, certifikační ústav VŠE Praha. Číslo certifikátu 238/2020

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích