• kupní cena: 2.500.000,- Kč + provize
  • Share:
O NEMOVITOSTI

Prodáme rodinný dům s obytnou plochou cca 165 m2 v Horním Adršpachu. Na mírně svažitém pozemku o výměře 1.529 m2 byla v roce 1996 znovu postavena částečně podsklepená cihlová stavba domu s podkrovím, kolna, udírna, studna a skleník.

Při stavbě se kladl důraz na dobrou energetickou náročnost. Byl postaven z větší části z plných cihel o tl. 45 cm, garáž 55 cm, je zateplen s fasádou z vinilu a dřeva , u domu i garáže jsou zdvojeny vstupní dveře. Okna jsou špaletová (izolační dvojsklo + jednoduché), na betonových podlahách jsou v pokojích dřevěné parkety nebo prkna, v chodbě a kuchyni dlažba.

V 1.NP o výměře cca 110 m2 je zádveří, chodba se schodištěm do podkroví a do sklepa, 3 obytné pokoje (cca 20, 17 a 11 m2), 2x koupelna, sauna, oddělené WC, 2 x technická místnost (prádelna). V 2. NP s obytnou plochou na cca 60 m2 je velká obytná místnost o výměře ca 21 m2 a jedna menší místnost (půdička) s WC a umyvadlem o výměře cca 11 m2, menší půdička (cca 8.5 m2) a půda vhodná k další vestavbě o výměře cca 50 m2.V suterénu je vedle vlhkého sklepa k dispozici garáž se sekčnímy vraty a dílna. Eternitová střecha je z části v mědi, dům nabízí dva vchody zajištěné bezpečnostními dveřmi se zadním přístupem do dvora a na zahradu.

Dům stojí v klidné části obce, na pozemku se vzrostlými ovocnými stromy a celodenním slunečním světlem. Je napojen na městskou kanalizaci, vodovodní řád, vytápění je el. přímotopy, v technické místnosti je vyvložkován komín (příprava na kotelnu). K dispozici je kabelová TV, internet, dům může zůstat dle přání zájemce vybaven.

V místě vyhledávaném zejména k rekreaci je dobrá dostupnost služeb (obchod s hostincem, obecní úřad, pošta, lékař, mateřská škola, vlak, autobus – vše do 5min, základní škola je v Adršpachu) i pracovních příležitostí v nedaleké společnosti Continental. Dům je volný do 30 dní od úhrady kupní ceny.

POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích