Prostorný byt s garáží v Rybově ulici

„Když jsem sem přišel, viděl ty vysoké stropy a ten úžasný prostor, věděl jsem ihned, že to je ono. Že tady budu králem. Když jsem dříve dělal na zámcích rekonstrukce a restaurátorství a mohl jsem být v těch velkých sálech, tak jsem byl šťastnej, že…“

současní majitelé

  • Share:
O NEMOVITOSTI
Prodáme prostorný byt s garáží v nízkopodlažním bezbariérovém bytovém domě v Rybově ulici. S obytnou plochou 105 m2 a 28 m2 terasy, krajní, jihozápadní byt je orientován na zástavbu rodinných domů a přilehlé parkoviště. Byt je v osobním vlastnictví a bez závazků. Financování na míru Vám připravíme do 24h od prohlídky.
„Sdílený prostor“ je hlavním atributem tohoto bydlení. Na oddělené jižní pokoje (12.2 m2 a 16.7 m2) navazuje 49 m2 obývacího pokoje v současnosti přepaženého sádrokartonovou příčkou oddělující kuchyňský kout (sever). Klimatizovaný pokoj s orientací na jih a západ má zvýšený strop ve 3.3 m. Terasa nabízí necelých 30 m2, koupelna s vanou i sprchovým koutem 7 m2, praktická komora má 3,15 m2, všechny místnosti propojuje vzdušná chodba s vestavěnou skříní a výměrou 15 m2. K dispozici je sklepní kóje, vysokorychlostní internet a samostatná zamykatelná garáž v sousedním domě (možnost přikoupení za 350.000,- Kč).
Pouze tří podlažní dům z roku 2007 je v dobrém stavu. Jedná se o stavbu z I. etapy rezidenční výstavby Na Plachta z kraje Rybovi ulice. V místě je dobrá dostupnost občanské vybavenosti včetně MHD, školky, školy a řady sportovišť s dalšími možnostmi výletů, cyklistiky nebo bruslí do sousedících hradeckých lesů. Byt je volný k nastěhování po dohodě.
Pro detailnější informace doporučujeme si byt prohlédnout ve virtuální prohlídce .
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • 360° virtuální prohlídka
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích