Slunný RD 5+kk s garáží v Chodovicích

„…komfortní bydlení ve klidu venkova.“

  • cena nemovitosti: na vyžádání
O NEMOVITOSTI

Prodáme slunnou novostavbu rodinného domu 5+kk s garáží v klidné části obce Chodovice, Holovousy. Dům z roku 2006 stojí na rovinatém až mírně svažitém jihozápadním pozemku o výměře 1.238 m2 a je napojen na obecní vodu, kanalizaci, elektřinu 220/380 a plyn.

Jedná se o zděnou (375 cm) zateplenou dvoupodlažní stavbu se sedlovou střechou. V přízemí je prostorné zádveří s chodbou (cca 8 ,2) a se vstupem do garáže, jídelna s kuchyňským koutem (cca 19 m2) a spíží (cca 3 m2), koupelna se sprchovým koutem a obývací pokoj (cca 25.6 m2) s krbem a vstupem na jihozápadní terasu. V podkroví je samostatný pokoj (13.9 m2), dvě oddělné ložnice se společným balkónem a výhledem do zahrady (11.7 m2 a 14.26 m2), koupelna s vanou (cca 5.5 m2) a další pokoj / šatna o výměře 9.9 m2. Vytápění domu je plynem popřípadě krbem s krbovou vložkou. Částečně oplocený pozemek je se vrostlými tůjemi a kultivovanou skalkou.

V obci spadající pod Holovousy je pošta, škola, školka, koupaliště vše 200 m od domu, knihovna, hasičský sbor, pravidelná pouť a další obecní akce a slavnosti včetně Holovouského malináče. V pěkné lokalitě jen 3 km od Hořic jsou lesy, lesní a cyklistické stezky, hradiště. Dům je k dispozici do 45 dní od úhrady kupní ceny.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích