• cena nemovitosti: 5.430.000,- Kč
  • Share:
O NEMOVITOSTI

Dobře dispozičně řešený přízemní dům 4+1 byl kolaudován v roce 2011. Stavba se čtvercovým půdorysem a obytnou plochou cca 180 m2, se spolu se zastřešeným parkovacím stáním pro dvě auta a zahradou 1400 m2, nachází ve středové části obce Žireč u Dvora Králové n.L.
Dispoziční upořádání je navrženo pro rodinu s dětmi. Dva samostatné pokoje (14, 5m2 každý) oddělené od obývacího prostoru chodbou mají zaručují potřebné soukromí a zvukovou izolaci. Třetí pokoj (17m2) je umístěn vedle obývacího pokoje s otevřenou dispozicí o výměře 36m2 a výhledem ven skrz velký okenní výklenek. Zimní pohodlí zajišťuje krbová vložka, která díky otevřenosti celého domu vyhřeje celý prostor. Dům postaven ze 45 cm porothermových tvárnic je přednostně vytápěn plynovým kotlem s teplem rozváděným do radiátorů. Z obývacího pokoje je otevřený průchod do kuchyně (15m2) napojené na venkovní terasu (19m2) s orientovací do zahrady. Součástí kuchyně je špižírna (2,6m2). V chodbě je vybudována prostorná šatna (9m2). Součástí komfortu domu jsou dvě toalety, koupelna (9,5m2) s vanou a sprchovým koutem průchozí do sušárny (5m2).V celém domě jsou dřevěné dveře, včetně obložek. Podlaha je plovoucí v kombinaci s dlažbou, okna plastová s oboustranným dekorem dřeva.
Dům je stavěný.
V létě můžete využít bazén, který se nachází v soukromí zahrady nebo pohodlnou pergolu a dětskou prolézačku. Pro pěstování lze obnovit původní záhon. Pro chovatelé je k dispozici slepičí kurník s výběhem v oddělené části zahrady.

POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích