REZIDENCE NERATOV

OTEVŘENOST. Na otázku, co mě nejlépe charakterizuje jsem na první schůzce architektovi odpověděl: „otevřenost“. Ten obratem nakreslil na kus ubrousku návrh domu, který se už nikdy nezměnil.

  • Share:


KDYŽ VÍTE PROČ TO HLEDÁTE, NAJDETE TO.

„Hledal jsem klid. Bydlel jsem na sídlišti v panelovém bytě 3+1 s malým balkónem, má práce vyžadovala vysoké nasazení při práci s dalšími lidmi. Chtěl jsem změnu. Hledal jsem místo uprostřed přírody, ale s dobrým dojezdem do centra Pardubic. Chtěl jsem velký dům v soukromí s výhledem do krajiny. Hledal jsem místo, kde se budu moci intenzivněji věnovat psaní knih.“

Prodávaná nemovitost v Neratově nabízí přesně to. 2700 m2 skvěle založené zahrady, kam se dá vstoupit ze všech místností prvního podlaží domu. Terasa s výhledem do členité krajiny s kukuřičným polem, lesy a rybníky. Samotný dům byl architektem navržen na míru vlastnostem, které nejlépe vystihují požadavky majitele. Otevřenost, soukromí, přírodní materiály, spojení domu a chalupy.

Použité technologie:

  • web nemovitosti na míru
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • 360° virtuální prohlídka
  • video prezentace včetně mluveného slova majitele
  • plošné inzertní a banerové kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích
Neratov

JEDINEČNÁ KRAJINA

červenec 4, 2018

Bydlím zde se synem a jeho rodinou, syn pracuje v Praze a blízký dálniční nájezd mu vyhovuje. Je to opravdu ideální místo pro klidný život, bydlím na konci obce a vyhovuje mi životní postoj „neřeším druhé, oni neřeší mě.

Neratov

soused

Neratov

FAJN LIDI

July 5, 2018

Narodila jsem se tady a nikdy bych Neratov neopustila, jsou tu dobří lidé. Nejvíce oceňuji zdejší klid, dosah přírody, také máme loveckého psa a manžel je myslivec. Často využíváme i zdejší cyklistické stezky.

Neratov

soused

Neratov

blízko přírodě

July 5, 2018

Bydlení takto blízko přírody byl vždycky můj sen. Je zde rozumný starosta, který je pro mě předpokladem určité obecní spokojenosti.

Neratov

soused