Vzdušný byt 3+1/L v Brožíkově ul.

Vzdušný byt 3+1/L v Brožíkově ul.

„…dobře se tu známe a skvěle nám to tu funguje. Velkou výhodou je soukromý uzavřený pozemek ihned za domem, kde se můžeme potkávat a občas něco vypít nebo ogrilovat. “

současní majitelé

  • Share:
O NEMOVITOSTI

Prodáme vzdušný, světlý byt 3+1/L v Brožíkově ulici. S celkovou plochou cca 91 m2, s orientací do tří světových stran, byt je situován do 8./11 NP panelového domu se 2 výtahy a je v osobním vlastnictví. Financování na míru Vám předložíme do 24 od prohlídky.

Byt po celkové rekonstrukci má upravenou dispozici se třemi neprůchozími pokoji o výměře (cca 21.6 m2, 15 m2 a 11 m2), koupelnu s vanou oddělenou od WC, prostornou předsíní s vestavěnými skříněmi (organizér, dojezdy) a praktické zádveří, které příčkou s dveřmi soukromí bytu odděluje od zbytku domu. Kuchyně (cca 11m2) přístupná z chodby nebo z obývacího pokoje je orientována na sever. Má prostor pro jídelní stůl (4 osoby), kuchyňskou linku (dojezdy) s vestavěnými spotřebiči (myčka 60l, trouba horkovzduch + gril + pára), digestoř s aktivním odtahem do stoupaček. Elektroinstalace je v mědi, rozvody vody v plastu, jsou nové radiátory, plastová okna jsou opatřena žaluziemi, nové obložky i interiérové dveře jsou od českého výrobce. Díky orientaci a umístění na kraji, jedná se o dobře větratelný a klidný byt s bezva výhledy. Teplo je z Opatovic, vaří se na plynu, fond oprav činní cca 1.800,- Kč. K dispozici je prostorná východní lodžie (7 m2), sklep (cca 1.2 m2), kolárna.

Dům se udržuje průběžně z našetřených peněz. Je opravená střecha, jsou nové výtahy, meziokenní nátěry, opravené balkony, již naplánované je zateplení obou štítů. V místě je velmi dobrá vybavenost. Byt je volný k nastěhování ihned po úhradě kupní ceny.

Pro detailnější informace doporučujeme si byt prohlédnout ve virtuální prohlídce .

POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • 360° virtuální prohlídka
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích