• cena nemovitosti: 3.000.000,- Kč + provize
  • Share:
O NEMOVITOSTI

Prodáme vzdušný byt 3+1/L s celým městem i Krkonoši „jako na dlani“. V 11./13 NP panelového domu se dvěma výtahy, světlý byt s neprůchozími pokoji je orientován do tří světových stran a nachází se v Uhelné ulici. Je v osobním vlastnictví bez závazků, financování na míru Vám předložíme do 24h od prohlídky.
Byt s plastovými okny je původním udržovaném stavu. Obývací pokoj o výměře cca 22.2 m2 je orientovaný spolu s lodžií (cca 6 m2) na jihozápad s okázalým výhledem na Bílou věž nebo hradecká lízátka. Z kuchyně orientované na SZ (cca 10.9 m2) je výhled na Zvičinu nebo Sněžku a pokoje (cca 11 a 15 m2) jsou orientovány na SV na letiště. V umakartovém jádře je koupelna s vanou oddělena od WC, v bytě oceníte praktické zádveří a přilehlou komoru (cca 2.9 m2). Vaří se na plynu, teplo je z Opatovic, v bytě je možnost využít kabelovou TV, vysokorychlostní internet a STA. Fond oprav je 1.665,- Kč.

O dům se stará místní společenství vlastníků. Jsou plastová okna, stoupačky, vchody, zvonky. V místě je bezvadná vybavenost s MHD, penny marketem nebo obchody přímo u domu na přilehlé Pospíšilové třídě. Byt je k dispozici ihned po úhradě kupní ceny.

POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích