Pěkný byt 1+kk s výhledem na Trutnov

„útulné bydlení s prostornou lodžií a Trutnovem jako na dlani.“

  • cena nemovitosti: 1 750 000 Kč
O NEMOVITOSTI

Nabízíme byt 1+kk/L s celkovou podlahovou plochou cca 35 m2 v klidné lokalitě Trutnov – Horní předměstí, ulice Křižíkova. Byt je situován v 11./12 NP panelového domu se 2výtahy a je v osobním vlastnictví. Na míru optimalizované nabídky financování Vám předložíme do 24h od prohlídky.

Byt je v původním, dobře udržovaném stavu. V umakartovém jádře je koupelna s rohovou vanou společná s WC. Zůstává nová kuchyňská linka, na podlahách je plovoucí podlaha, nová plastová okna jsou společně s prostornou lodžií orientována na východ s krásným výhledem na okolní panorama a město. Pokoj má výměru cca 17,80 m2, kuchyň cca 3,92 m2. K dispozici je vysokorychlostní internet, zděný sklep a kočárkárna.

Dům je po kompletní revitalizaci a je ve výborném stavu. Je zateplen, s novou fasádou, plastovými okny, novými výtahy, zrekonstruovanými lodžiemi a stoupačkami.

V místě je bezvadná vybavenost (škola, školka, restaurace, potraviny, zastávka MHD). Autobusové nádraží je nebo centrum města je 5 minut pěší chůze. Před domem je parkování a nové dětské hřiště.

Nabídka může být vhodná mimo jiné pro zájemce o investiční byt. Jednotka je dlouhodobě pronajímána za tržní nájemné s možností pokračování v současném nájemním vztahu.

Pozn. Jelikož není zatím známa energetická třída PENB, v souladu s novelou zákona 406/2000 uvádíme nejhorší energetickou třídu, tedy G.

Tuto nemovitost prodává kvalifikovaný realitní makléř – certifikace ISO 17024, certifikační ústav VŠE Praha. Číslo certifikátu 238/2020.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích