Prostorný byt 2+kk v Poseidonu

„…komfortní bydlení přímo u Labe, 5 minut pěší chůze do centra Pardubic nebo 10 min na terminál či vlakové nádraží. „

  • cena nemovitosti: na vyžádání
O NEMOVITOSTI

Prodáme prostorný a světlý byt 2+kk v ulici Závodu Míru v Pardubicích. Byt s podlahovou plochou 64 m2 je situován v 7./10 MP bytového domu Poseidon z roku 2001 a je v družstevním vlastnictví. Anuita je splacená, převod do osobního vlastnictví bude možné na konci roku 2021.

Obývacího pokoj s kuchyňským koutem má výměru 32.5 m2 a je orientován na jih a západ. Ložnice s výměrou 13.2 m2 je orientována na jih. Koupelna s vanou (4.5 m2) je oddělená od WC (1.2 m2). K bytu patří praktická komora (3 m2) umístěná u vstupu do bytu a sklepní kóje v suterénu domu (2 m2). V chodbě zůstává vestavěná skříň.

Bezbariérový dům s více výtahy, elektronickými čipy a kamerovým systémem je zateplen, s plastovými okny, vysokorychlostním internetem. Lokalita Závodu Míru je vyhledávaná pro své umístění 200 m od Afi paláce a centra města s veškerou vybaveností. Byt je volný k nastěhování po dohodě.

Pozn. Jelikož není zatím známa energetická třída PENB, v souladu s novelou zákona 406/2000 uvádíme nejhorší energetickou třídu, tedy G.

Tuto nemovitost prodává kvalifikovaný realitní makléř – certifikace ISO 17024, certifikační ústav VŠE Praha. Číslo certifikátu 238/2020.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích