Moderní 2+kk na Ulrichově náměstí

„…pozor, život v centru města může být návykový “

  • cena nemovitosti: 17 500 Kč + 4 000 Kč (energie)
O NEMOVITOSTI

Pronajmeme moderní byt 2+kk v centru Hradce Králové na Ulrichově náměstí. Jedná se o komfortní, kompletně vybavený byt ve standardu „airbnb ready“ s podlahovou plochou cca 60 m2. Byt je situován ve 3./5NP činžovního domu s výtahem a je volný k nastěhování.

Byt je po celkové rekonstrukci a je ve velmi dobrém stavu. V obývacím pokoji je k dispozici sedací souprava, knihovna, TV set, konferenční stolek, jídelní stůl se 2 židlemi, kuchyňská linka tvaru U je včetně barových židlí a vestavěných spotřebičů (lednice, horkovzdušná trouba, varná deska, myčka nádobí). Ložnice s dvoulůžkovou postelí a nočními stolky má přístup do oddělené šatny s hliníkovým programem. Koupelna se sprchovým koutem je společná s WC, součástí vybavení je i pračka se sušičkou. Bezprahové podlahy v celém bytě jsou dřevěné, okna jsou dřevěná špaletová (3 skla). Vytápění je dálkové z Opatovi. V bytě i v velé domě je čisto a klid.

Dům prošel celkovou renovací dokončenou v roce 2018 a je v dobrém technickém stavu. Lokalita nabízí komfort centra města s pestrým výběrem obchodů a služeb (zdravá výživa, zelenina Hrbek, italské pochutiny, zastávka MHD, kino Centrál – vše v docházkové vzdálenosti 100 – 300 m od domu. Parkování je možné v sousedních ulicích s parkovací kartou pro modrou zónu. Nájemné činí 17 500 Kč, kauce činí 2 x nájemné, provize zprostředkovatele je 1 x nájemné + DPH.

Tuto nemovitost pronajímá kvalifikovaný realitní makléř – certifikace ISO 17024, certifikační ústav VŠE Praha. Číslo certifikátu 238/2020.

——-

This spacious 2-bedroom (2+kk) luxury apartment is located in the city center on Ulrichovo náměstí next to the pedestrian zone lined with plenty of lovely bars, cafes, restaurants and shops. It is very convenient for public transportation, with great access to other city areas with 7 minutes to bus and train station.

The building is a completely renovated and modernized in 2018.

The apartment (approximately 60 m2) is situated on the 3nd level of the house with elevator. Has one bedroom that comes with double bed and separate dressing room, spacious bathroom with shower, sink and WC. There is an open-plan living / dining room fitted with a comfortable sofa, coffee table as well as a wall flat screen TV with cable. The kitchen opens onto the dining area and is fully equipped with all the necessary appliances and utensils. There is washing machine and dryer included.

The interiors have a contemporary, clean and modern design in shades of white, there are wooden floors throughout. The apartment is in very good condition an is ready for new tenants immediately with a rent of CZK 17 500 / month, CZK 4 000 is for utilities, the deposit is 2 rents and agency fee is one rent + VAT.

The rental of this property is provided by a qualified real estate broker – ISO 17024 certification, certification institute of VŠE Prague. Certificate number 238/2020.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem