Zrekonstruované 3+kk/ L v Bohnicích

„…dobře dispozičně vyřešený byt s nadstandardní lodžií a nezastavěným výhledem.“

O NEMOVITOSTI

Prodáme světlý byt 3+kk s prostornou jižní lodžií v dobře vybavené lokalitě Bohnic v ulici Zelenohorská. S CP cca 75 m2, byt je situován ve 4./10 NP panelové domu s výtahem a je v osobním vlastnictví. Na míru sestavené financování Vám předložíme do 24h od prohlídky.

Pozn: Pro detailnější seznámení s objektem doporučujeme shlédnout 360° virtuální prohlídku.

Byt je po kompletní rekonstrukci v roce 2017 a je v dobře udržovaném stavu. Větší zděná koupelna (cca 5 m2) s rohovou vanou a pračkou je oddělena od WC. Všechny pokoje mají samostatné vstupy, v ložnici (11.3 m2) i v dětském pokoji (13.9 m2) zůstávají vestavěné skříně (Stako). Kuchyně (cca 12.4 m2) s indukční deskou, myčkou nádobí a barovým pultem a je otevřena do obývacího pokoje (16.5 m2). V navazující lodžii (8.25 m2) lze díky její hloubce (1.6 m2) pohodlně umístit balkonový nábytek, při zasklení (cca 22 tis.) se nabízí lodžii užívat jako zimní zahradu (jih). Byt se nachází nad úrovní protější budovy a nabízí z obou světových stran (S, J) soukromí a pěkné výhledy. Podlahy jsou plovoucí lamino + vinil, v bytě může zůstat lednice i pračka. K dispozici je sklep (cca 2 m2), vysokorychlostní internet + kabelová TV (Vodafone).

Dům je po kompletní revitalizaci v bezvadném stavu. Je zateplen plášť budovy, nová fasáda, plastová okna, nové výtahy a vstupy s bezpečnostnímu čipy. V místě je veškerá občanská vybavenost, spousta dětských hřišť a okolní zeleně, zastávka MHD je ihned u domu (9 m na metro Kobylisy). Byt je ihned volný k nastěhování.

Tuto nemovitost prodává kvalifikovaný realitní makléř – certifikace ISO 17024, certifikační ústav VŠE Praha. Číslo certifikátu 238/2020.

  • Share:
POUŽITÉ TECHNOLOGIE
  • 360° virtuální prohlídka
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích