Prodej bytu 3+kk s terasou v Čakovicích

„…když hledáte klidné bydlení, kde máte vše po ruce“

O NEMOVITOSTI

Prodáme pěkný byt 3+kk s jižní terasou a krycím parkovacím stáním v Čakovicích. Byt v osobním vlastnictví, má obytnou plochu 78 m2 + 20.7 m2 terasy a je situován do 1./5 NP novostavby domu s výtahem z roku 2008. Financování sestavené na míru Vám dodáme do 24h od prohlídky.

Pozn: Pro detailnější seznámení s objektem doporučujeme shlédnout 360° virtuální prohlídku.

Všechny pokoje jsou neprůchozí, prostorná terasa má přístup ze dvou místností, k dispozici je praktická komora přímo v bytě. Koupelna (4.4 m2) s vanou je oddělena od WC. Jednotlivé místnosti mají výměru 27 m2, 15.3 m2 a 15.3. V kuchyni zůstává linka s vestavěnými spotřebiči, všechna okna jsou opatřena venkovními roletami i okenními žaluziemi, současní majitelé si chválí tepelnou i zvukovou izolaci domu. Do bytu je zaveden vysokorychlostní internet a internetová TV od společnosti A1m. K dispozici je dále kolárna, kočárkárna a vyhrazené parkovací stání v suterénu domu.

Dům je v dobrém technickém stavu. V místě je bezvadná vybavenost včetně školky, škola, gymnázia, obchodní centra, dětských hřišť a parku. Stanice metra Letňany je 10 min autobusem, zastávka MHD je přímo u domu.

Budova má průkaz energetické náročnosti s klasifikační třídou C – úsporná.

Tuto nemovitost prodává kvalifikovaný realitní makléř – certifikace ISO 17024, certifikační ústav VŠE Praha. Číslo certifikátu 238/2020.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • 360° virtuální prohlídka
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích