PĚKNÉ 2+KK U GOČÁROVÝCH SCHODŮ

„…když máš rád komfort, soukromí a život u Velkého náměstí“

  • cena nemovitosti: 13.000,- Kč + poplatky
O NEMOVITOSTI

Nabízíme pronájem nadstandardního bytu 2+kk u Gočárových schodů. Byt s výměrou cca 55 m2 je v 1./3 NP nově zrevitalizovaného činžovního domu 100 m od Velkého náměstí nebo stanice MHD Komenského.

Součástí komfortní bydlení je prostorná koupelna (7.5 m2) s vanou orientovanou na SZ, předsíň, velký pokoj (cca 26 m2) s kuchyňským koutem a ložnice (cca 13.3 m2) s oddělenou vlastní šatnou (cca 4.83 m2). Velká, stylová špaletová okna orientována na JV, SV, zabezpečují dostatek světla, dřevěné parkety jsou z příjemného jasanu, dveře a zárubně z masivu. Kuchyně je vybavena indukcí, vestavěnou troubou, digestoří s aktivním odtahem, myčkou nádobí, lednicí a mrazničkou. Všechny spotřebiče jsou nové. Vytápění je vlastním plynovým kotlem s velkým zásobníkem, k dispozici je kolárna, vysokorychlostní internet do každé místnosti (až 80Mb), společná anténa, je možnost připojit satelit. K bytu si můžete pronajmout garáž na dvorku se sekčními vraty.

Místo je unikátní svojí polohou. Dům se nachází bezprostředně vedle Gočárových schodů a historických Jižních teras s altány a odpočinkovou zónou, obslužnost Velkého náměstí nově rozšířila večerka. Kauce je ve výši 2 x nájemného, provize 1 x nájemné. Byt je ihned volný k nastěhování.

Tuto nemovitost pronajímá kvalifikovaný realitní makléř – certifikace ISO 17024, certifikační ústav VŠE Praha. Číslo certifikátu 238/2020.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích