Prostorný byt 3+1/4xL na Benešovce

„…když jednoduše chcete mít pro život více prostoru“

  • cena nemovitosti: 4 635 000 Kč
O NEMOVITOSTI

Prodáme světlý a vzdušný byt 3+1/4xL na třídě Edvarda Beneše. Situován v 11./13 NP panelového domu se dvěma výtahy, byt s celkovou výměrou cca 99 m2 má otevřené výhledy na Třebeš a je v osobním vlastnictví. Financování na míru Vám předložíme do 24h od prohlídky.

Byt je po částečné rekonstrukci v dobře udržovaném stavu. Inteligentní dispozice nabízí samostatné vstupy do každé místnosti a centrální vstupní předsíň, která na deseti metrech čtverečných komfortně odbaví i početnou rodinu. Obývací pokoj s výměrou 22.22 m2 sousedí s prostornou obytnou kuchyní (11.7 m2), ložnice a dětský pokoj mají výměru 15.9 m2 resp. 15.4 m2 podlahové plochy. Každá místnost má vstup na samostatnou lodžii, přímo v bytě je praktická komora (3.1 m2), na patře je k užívání další komora společná. K dispozici je vysokorychlostní internet, kolárna, sklepní kóje.

Dům je po kompletní rekonstrukci ve velmi dobrém technickém stavu. Došlo k zateplení pláště budovy (PENB = C, kategorie úsporná), k rekonstrukci lodžií, výměně oken za plastová, jsou nové výtahy. V místě je bezvadná vybavenost s obchody, poliklinikou, lékárnou, poštou, školou i školkou vše v dosahu pěší chůze. Zastávka MHD se spojením do centra či ostatních částí města je hned před domem. Byt je volný k nastěhování po dohodě.

Tuto nemovitost prodává kvalifikovaný realitní makléř – certifikace ISO 17024, certifikační ústav VŠE Praha. Číslo certifikátu 238/2020.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích