Prostorný byt 4+kk v centru Hradce

„..nápaditý mix moderního a původního designu ve světlém a vzdušném interiéru“

O NEMOVITOSTI

Prodáme prostorný, citlivě zrekonstruovaný byt 4+kk v centru Hradce Králové. S podlahovou plochou cca 95 m, byt je situován ve 3./4 NP zděného domu bez výtahu na třídě Karla IV. Byt je v osobním vlastnictví a prodává se včetně vybavení.

Vysoké stropy, nová špaletová okna (3 skla), zrenovované dřevěné interiérové dveře a zárubně, dubové parkety, prosklená příčka do ložnice, masivní dvoukřídlé dveře propojující kuchyni s obývacím pokojem, zapuštěná kuch. linka s vestavnými spotřebiči, středomořské ornamenty na chodbě, imitace mramoru v koupelně, luxusní postel (queen bed) od dreambeds, marocká nástěnná svítidla nebo oddělená šatna v ložnici utvářejí nápaditý mix moderního a původního designu v tomto světlém a vzdušném interiéru. Vtápění a ohřev vody jsou elektrokotlem, k dispozici je vysokorychlostní internet a větší sklep (cca 6 m2).

Lokalita nabízí komfort centra města včetně maloobchodů jako je zdravá výživa, zelenina Hrbek nebo italské pochutiny, zastávka MHD, kino Centrál, náplavka nebo nákupní centrum Atrium jsou v docházkové vzdálenosti do 100-200 m od domu. Byt je volný k nastěhování do 30 dní od uhrazení kupní ceny.

Tuto nemovitost prodává kvalifikovaný realitní makléř – certifikace ISO 17024, certifikační ústav VŠE Praha. Číslo certifikátu 238/2020.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích