Pronájem bytu 2+1/L na pěší zóně v HK

„…pozor, bydlení centru Hradce Králové může být návykové.“

O NEMOVITOSTI

Pronajmeme nově zrekonstruovaný byt 2+1 s lodžií na pěší zóně v Hradci Králové. S podlahovou plochou cca 72 m2, bytová jednotka je situována ve 2./5 NP prvorepublikové budovy s výhledem na Baťkovo náměstí. K bytu náleží prostorný sklep (+ 10 m2).

Pozn: Seznamte se s nemovitostí detailněji v naší 360° virtuální prohlídce.

V bytě se právě dokončila celková rekonstrukce (květen 2021), v rámci které byly upraveny skladby podlah i stropů (izolace, betony), všude jsou bezprahové vinilové podlahy (v koupelně dlažba), rozvody vody, nová elektroinstalace včetně nových el. topidel se sníženou sazbou za elektřinu, do vnitrobloku jsou již instalována nová okna (trojskla), do ulice se budou instalovat nyní. Součástí pronájmu je kuchyňská linka na míru včetně všech spotřebičů se zárukou od červena 2021, velká vestavěná skříně v ložnici a komoda v chodbě. WC je oddělené, v bytě je praktická komora s policemi, lodžie o výměře cca 3.5 m2 je orientována na jihozápad do vnitrobloku.

K dispozici je kolárna, dvorek cca 200 m2 za domem, internet.

Lokalita nabízí komfort centra města včetně maloobchodů jako je zdravá výživa, zelenina Hrbek nebo italské pochutiny, zastávka MHD, kino Centrál, nákupní centrum Atrium – vše v docházkové vzdálenosti 100-300 m od domu podobně jako zrenovovaná náplavka, kde začíná cyklostezka k hospitálu v Kuks. Parkování je možné téměř ihned u domu s parkovací kartou pro modrou zónu. Byt je volný k nastěhování od října 2021.

Tuto nemovitost pronajímá kvalifikovaný realitní makléř – certifikace ISO 17024, certifikační ústav VŠE Praha. Číslo certifikátu 238/2020.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích