Částečně zrekonstruovaný byt 2+1 v Jičíně

„…a proč nebydlet 5 minut od centra ve zděném bytě s pěkným výhledem.“

  • cena nemovitosti: na vyžádání
O NEMOVITOSTI

Prodáme světlý byt 2+1 v dostupné lokalitě Valdického předměstí v Jičíně. S podlahovou plochou cca 61 m2, byt je situován ve 4./4 NP cihlového domu bez výtahu v ulici Českých bratří a je v osobním vlastnictví. Financování na míru Vám předložíme do 24h od prohlídky.

Byt je po částečné rekonstrukci v dobře udržovaném stavu. Ve zděném jádru se nachází koupelna (3,86 m2) s vanou, WC je oddělené. Elektřina je v mědi, rozvody vody v plastu, podlahová krytina je z PVC a v pokojích jsou zachovalé parkety. Plastová okna s žaluziemi jsou orientována na JZ (ložnice + obývací pokoj) a SV (kuchyně + toaleta). Pokoje mají výměru 14,59 m2 a 17 m2. V kuchyni (10,14 m2) zůstává kuchyňská linka se spotřebiči. Byt má v chodbě vyřešený výklenek pro vestavnou skříň, je vytápěn novým plynovým kotlem se zásobníkem teplé vody. K jednotce náleží spoluvlastnický podíl na pozemku za domem, který je využíván pro parkování mimo hlavní silnici. K dispozici jsou dvě zděné sklepní kóje (2,3m2 a 1,6 m2), kočárkárna, kolárna, internet.

Dům je po částečné rekonstrukci. Je nová střecha, plastová protihluková okna, stoupačky, rozvody elektřiny ve společných prostorách, jsou zateplené sklepy. V místě je velmi dobrá občanská vybavenost. Nedaleko se nachází školka, škola, aquacentrum, sportoviště, nákupní zóna (Lidl, Kaufland, Sportisimo, Planeo, DM.) Do centra je to cca 10 min, na autobusové a vlakové spoje cca 5 min.

Pozn. Jelikož není zatím známa energetická třída PENB, v souladu s novelou zákona 406/2000 uvádíme nejhorší energetickou třídu, tedy G.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích