Prostorný, světlý byt 4+1/L v Cerekvici n.B.

„…klidné bydlení na okraji obce“

  • cena nemovitosti: na vyžádání
O NEMOVITOSTI

Prodáme pěkný slunný byt 4+1, 89 m2 ve 2./5 NP revitalizovaného bytového domu bez výtahu, v klidné části obce Cerekvice nad Bystřicí. Byt je v osobním vlastnictví. Optimalizované návrhy financování Vám předložíme do 24h od prohlídky.

Byt je po částečné rekonstrukci a je v pečlivě udržovaném stavu. V původním jádru je koupelna s vanou a prostorem pro pračku oddělena od WC. Podlahy jsou plovoucí a z PVC, plastová okna jsou orientována na východ (kuchyně, výměra 11 m2; pokoj 3, výměra 16 m2) a jihozápad (ostatní pokoje, výměra 15.8, 11.9 a 18.3 m2, lodžie). Vaří se na elektřině, teplo je přivedeno ze vlastní plynové kotelny domu. Měsíční náklady na energie jsou nízké (cca 3000 Kč vč. fondu oprav). K dispozici je levný internet.

Dům je po kompletní rekonstrukci a je v dobrém stavu. Je zateplen, s novou fasádou, novou střechou plastovými okny, zateplenými sklepy, novými stoupačkami a odpady. V domě se nachází kolárna, kočárkárna a sušárny. V okolí domu je spousta zeleně, plánuje se rekonstrukce chodníků, parkovacích míst a pouličního osvětlení.

V místě je dobrá občanská vybavenost (mateřský škola, 9letá základní škola, obchody, pošta, obchod, koupaliště). Obec se nachází 8km od Hořic v Podkrkonoší a 15km od Hradce Králové s výborným vlakovým a autobusovým spojením.

Jelikož není zatím známa energetická třída PENB, v souladu s novelou zákona 406/2000 uvádíme nejhorší energetickou třídu, tedy G.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích