Pěkný menší byt 3+kk v Chrastavě

„..když chcete mít 3 samostatné místnosti, ale nepotřebujete 70 m2 byt“

  • cena nemovitosti: 1 600 000 Kč + provize RK
O NEMOVITOSTI

Prodáme menší byt 3+kk v Chrastavě u Liberce. S podlahovou plochou cca 55 m2, byt je situován ve 3./3 NP zděného domu a je v osobním vlastnictví. Financování sestavené na míru Vám dodáme do 24h od prohlídky.

Byt je po rekonstrukci. S orientací do 3 světových stran (S, V, J), dobře větratelný byt má dva oddělené pokoje (12.6 m2,V, J a 8.64 m2, V, S), obývací pokoj (J) otevřený do předsíně (dohromady 22.83 m2) a kuchyňského koutu (5 m2, S). Koupelna (5.4 m2, S) je s vanou a topným žebříkem. Podlahy jsou plovoucí, okna plastová, vaření, vytápění a ohřev vody je z plynového kotle. K bytu patří podíl na půdě nad bytem a oplocené zahradě.

Dům prošel částečnou rekonstrukcí a je v udržovaném stavu s opravenou střechou, plastovými okny, novými stoupačkami a nově vymalovanými společnými prostory. Objekt se nachází 5 minut od vlakového nádraží s dobrým spojením do Liberce (10 min). Penny market, MŠ, lékárna, skatepark, sportovní hala nebo pošta jsou v docházkové vzdálenosti. Byt bude k dispozici nově vymalovaný po dohodě.

Tuto nemovitost prodává kvalifikovaný realitní makléř – certifikace ISO 17024, certifikační ústav VŠE Praha. Číslo certifikátu 238/2020

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích