Prodej prostorného bytu 3+1/2xB ve Dvoře Králové n.L.

„…klidné bydlení v dobře dispozičně řešeném bytě v zelené lokalitě 200 m od městského parku, 7 min od centra.“

  • cena nemovitosti: 2 450 000 Kč
O NEMOVITOSTI

Prodáme byt 3+1/2xL v ulici Karoliny Světlé ve Dvoře Králové nad Labem. Byt o ploše cca 75 m2 (+3.8 m2 balkóny) je situován ve 3./4 NP cihlového domu. Byt je v osobním vlastnictví, financování na míru Vám předložíme do 24h od prohlídky.

Byt je po částečné rekonstrukci v dobře udržovaném stavu. Ve zděném jádru se nachází koupelna (cca 5 m2) s vanou, WC je oddělené. Podlahy jsou betonové s koberci, v předsíni je korková podlaha, v kuchyni, koupelně a WC je položená dlažba. Plastová okna s žaluziemi jsou orientována na SV a JZ. Všechny pokoje mají samostatné vstupy, prostorný obývací pokoj má výměru 19.45 m2, pokoje mají 16,41 m2 a 11 m2. V kuchyni (7.35 m2) je praktická malá spíž (1.2 m2). V prostorné hale (stávající jídelna) zůstává vestavěná skříň (13.55 m2). Vytápění zajišťuje vlastní plynový kotel. K bytu náleží dvě zděné sklepní kóje (cca 7 m2), společná kočárkárna a kolárna.

Dům je po částečné rekonstrukci, má nová plastová okna, stoupačky, balkóny, zateplené sklepy, štíty a novou střechu. V místě je velmi dobrá občanská vybavenost. Nedaleko se nachází školka, škola, lékař, sportoviště, městský park, obchod Coop je 100m od domu. Do centra se chůzí dostanete do cca 10 min, na autobusové nádraží za cca 15min.

Pozn. Jelikož není zatím známa energetická třída PENB, v souladu s novelou zákona 406/2000 uvádíme nejhorší energetickou třídu, tedy G.

  • Share:
POUŽITÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích