Světlý byt 3+1/L na metru Budějovická

„…bydlení ve klidné a dobře dostupné lokalitě ve slunném bytě s prostornou jihozápadní lodžií.“

  • cena nemovitosti: 3 990 000 Kč + 2.5% provize RK
O NEMOVITOSTI

Prodáme světlý byt 3+1/L s prostornou lodžií 5 minut pěší chůze od stanice metra Budějovická. S celkovou plochou cca 62.5 m2, byt se nachází ve 4./4 NP panelového domu bez výtahu v klidné část Michle v ulici Hanusova. Vlastníci bytů si za účelem koupi a správy celého domu založili společnost s.r.o., byt se proto prodává formou převodu obchodního podílu. Financování je možné pouze hotově.

Dobře udržovaný byt je vhodný k rekonstrukci. Veškeré příčky (dřevotříska + pryskyřice) jsou nenosné, bytové jádro je umakartové. Plastová okna jsou orientována na JZ a SV. Součástí bytu je prostorná lodžie (6.3 m2) orientována na JZ, k dispozici je praktická komora umístěná u bytu na patře. Vaří se na plynu, teplo je dálkové.

Dům z roku 1964 je v dobrém stavu se zatepleným pláštěm budovy, novou fasádou, střechou, plastovými okny, novými vchody, naplánovaná je rekonstrukce lodžií. Veškeré opravy proběhly z našetřených peněz. Dům stojí v klidné lokalitě s docházkovou vzdáleností na na metro Budějovická nebo Pankrác s OC Arkády.

Tuto nemovitost prodává kvalifikovaný realitní makléř – certifikace ISO 17024, certifikační ústav VŠE Praha. Číslo certifikátu 238/2020.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích