Pronájem bytu 1+1 vedle DOXu

„..když chcete mít současnou kulturu, kavárny a dobrou gastronomii hned u domu“

  • cena nemovitosti: 13 000 Kč + poplatky (2 700 Kč)
O NEMOVITOSTI

Pronajmeme pěkný byt 1+1 v Osadní ulici v Holešovicích. S podlahovou plochou cca 47 m2, vybavený byt je situován ve 2./4NP zděného domu s výtahem a nachází se u centra současného umění – DOX.

V samostatné kuchyni (7.40 m2) zůstává rohová kuchyňská linka včetně sporáku (kombi), lednice s mrazničkou a myčky nádobí. V pokoji o výměře cca 27 m2 je příčkou oddělené spaní na vyvýšené posteli, zde zůstává rohová sedačka, konferenční stolek, televizní stolek. komoda a nástěnné police. Koupelna se sprchovým koutem a pračkou je oddělena od WC, plastová okna v pokoji jsou orientována na východ. Vytápění je lokální plynovými konvekčními kamny VAF. Byt je přístupný po společné zasklené lodžii s výhledem do západní zahrady za domem přístupné pouze pro uživatele domu.

Dům je v dobře udržovaném stavu a nachází se v klidnější části Holešovic s nízkým provozem, velmi dobrou občanskou vybaveností i dostupností do centra či ostatních částí města. Na stanici metra Nádraží Holešovice to je 1 zastávka tramvají z Ortenova náměstí vzdáleného 250 m od domu. Lokalitu s uvolněnou a kreativní atmosférou dotváří výtečná bistra se světovou kuchyní, kulturní centrum La Fabrika či industriální prostor Vnitroblok se svým workshopy či přednáškami. Byt je volný k nastěhování.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích