Zrekonstruovaný byt 1+1 v klidné části Kryblice

„…Když chcete žít v opravdu klidné a zelené části Trutnova.“

  • cena nemovitosti: 1 490 000 Kč
O NEMOVITOSTI

Nabízíme pěkný investiční byt 1+1 s prostornou kuchyní v klidné lokalitě Trutnov – Kryblice. Byt je situován do 4./4 NP panelového domu s výtahem a je v osobním vlastnictví. Financování na míru Vám předložíme do 24h od prohlídky.

Byt je po částečné rekonstrukci a je v pečlivě udržovaném stavu. Jádro je zděné. koupelna s vanou je oddělená od WC. V obytné kuchyni s výměrou cca 10.35 m2 zůstává nová kuchyňská linka, na podlahách je plovoucí podlaha, plastová okna jsou orientována na jih (pokoj cca 16m2 a kuchyň cca 10,35 m2) do zeleně. K dispozici je internet, sklep, kočárkárna a společná lodžie.

Dům je po kompletní rekonstrukci a je v dobrém stavu. Je zateplen, s novou fasádou, plastovými okny, novými výtahy, zrekonstruovanými lodžiemi a stoupačkami.

V místě je bezvadná vybavenost (škola, školka, nemocnice, restaurace, potraviny, zastávka MHD). V blízkosti jsou také sportoviště (plavecký bazén, atletický stadion, koupaliště, zimní a fotbalový stadion, nedaleko je i běžecký areál Paradráha s turistickými trasami v létě pro běh a v zimě pro běh na lyžích). Centrum města je 10 minut pěšky.

Součástí nabídky je nájemní smlouva uzavřená s dlouhodobým nájemcem na dobu určitou do prosince 2020. Pro bližší informace kontaktujte makléře.

Pozn. Jelikož není zatím známa energetická třída PENB, v souladu s novelou zákona 406/2000 uvádíme nejhorší energetickou třídu, tedy G.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích