Čistý a světlý byt 2+1 na Kryblici

„…proč nebydlet v klidné lokalitě“

  • cena nemovitosti: 1.850.000,- Kč + provize RK
O NEMOVITOSTI

Prodáme pěkný byt 2+1, 51 m2 ve 2./6 NP revitalizovaného panelového domu s výtahem v klidné čísti Horního Předměstí v ulici Kryblická. Byt je v osobním vlastnictvím optimalizované návrhy financování Vám  předložíme do 24h od prohlídky.

Byt je po částečné rekonstrukci a je v pečlivě udržovaném stavu. Původní jádro bylo obloženo keramickou dlažbou, koupelna je s vanou a prostorem pro pračku, WC je oddělené. Proběhla rekonstrukce kuchyně, na podlahách je zde PVC, v pokojích dřevěné parkety s koberci. Plastová okna jsou orientována na jih (obývací pokoj, výměra 22 m2) a na sever (ložnice, výměra 13.1 m2 a kuchyně výměra 8.26 m2). Vaří se na plynu, teplo je dálkové. K dispozici je internet, sklep (cca 6 m2), kočárkárna, společná sušárna a balkón společný pro tři bytové jednotky.

Dům je po kompletní rekonstrukci a je v dobrém stavu. Je zateplen, s novou fasádou, plastovými okny, novými výtahy, zrekonstruovanými lodžiemi a stoupačkami.

V místě je bezvadná vybavenost (škola, školka, nemocnice, restaurace, potraviny, zastávka MHD). V blízkosti jsou sportoviště (plavecký bazén, atletický stadion, koupaliště, zimní a fotbalový stadion, nedaleko je navíc běžecký areál Paradráha s turistickými trasami v létě pro běh a v zimě pro běh na lyžích. Centrum města je 10 minut pěšky.

Pozn. Jelikož není zatím známa energetická třída PENB, v souladu s novelou zákona 406/2000 uvádíme nejhorší energetickou třídu, tedy G.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích