Pěkný byt 3+1/L v Malšovicích

„…příjemné a klidné bydlení v Malšovicích v nízkopodlažním cihlovém domě s jihozápadní terasou a výhledem do zeleně.“

  • cena nemovitosti: 3 350 000 Kč + 3 % provize RK
O NEMOVITOSTI

Prodáme pěkný byt 3+1 s prostorou jihozápadní lodžií v Malšovicích. S podlahovou plochou 77.6 m2, byt je situován ve 3./5 NP zděného domu bez výtahu a je v osobním vlastnictví. Financování na míru Vám předložíme do 24h od prohlídky.

Byt je po částečné rekonstrukci v dobře udržovaném stavu. Všechny pokoje (21 m2, 14.5 m2 a 11.3 m2) mají oddělené vstupy, obývací pokoj (JZ) lze propojit kuchyňským koutem. Zděná koupelna s vanou a místem pro pračku je oddělena od WC. V chodbě hned u vstupu jsou vestavěné skříně, přímo v bytě je praktická komora (2.1 m2) a také spíž (1.2 m2) přístupná z kuchyně. Všechna okna jsou dřevěná euro (dvojskla) se sítěmi proti hmyzu, podlahy jsou s PVC, v obývacím pokoji je podlaha plovoucí. Lodžie (6 m2) s výhledem do klidu a zeleně je přístupná z obývacího pokoje. Vaří se na elektřině, teplo je z Opatovic, k dispozici je sklepní kóje (2.1 m2), kolárna, sušárna, internet.

Dům je zateplen s novými dřevěnými okny, stoupačkami, je naplánovaná je rekonstrukce lodžií. Obchod s potravinami, pošta, několik mateřských školek nebo zastávka MHD jsou do 200 m od domu, místo je vyhledávané pro svojí dobrou dostupnost do okolních lesů s cyklo-brusle-stezkami. Byt je volný k nastěhování v září 2020.

Tuto nemovitost prodává kvalifikovaný realitní makléř – certifikace ISO 17024, certifikační ústav VŠE Praha. Číslo certifikátu 238/2020.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích