Pronájem zařízeného bytu 2+kk/B v HK

„..just unpack your suitcase and enjoy the comfort of fully furnished apartment with nice balcony.“

  • cena nemovitosti: 18 000 Kč + poplatky cca 4 500 Kč
O NEMOVITOSTI

Pronajmeme novostavbu kompletně (ve standardu airbnb-read) vybaveného bytu 2+kk/B s prostorným balkónem (14 m2) v rezidenčním projektu Farářství. S celkovou podlahovou plochou cca 65.4 m2, byt je situován ve 3./3 NP viladomu s výtahem. K dispozici je sklepní kóje, vysokorychlostní internet, parkování zdarma přímo před domem.

pozn. byt se nyní nově zařizuje, fotodokumentaci budeme aktualizovat dle skutečného stavu.

Jedná se o téměř nový (2021) byt ve velmi dobrém stavu, vysokém standardu provedení i vybavení. Součástí je kuchyně včetně vestavných spotřebičů (myčka, el. trouba, varná deska, lednice s mrazákem, digestoř aktivní), vestavné šatní skříně, jídelní stůl, židle, rozkládací sedací souprava, pračka, sušička, komplet nábytek, TV, ložní prádlo, nádobí, příbory. Podlahy jsou plovoucí + dlažba, okna jsou plastová trojskla s předokenními roletami. Celý byt je orientován na jihovýchod včetně balkónu s posezením.

Jedná se o dobře dispozičně řešený byt v nízkopodlažním moderním domě v klidné lokalitě Hradce Králové s dobrou dostupností na dálnici D11 do Prahy nebo Opatovický písník. K dispozici po dohodě.

• nájemné: 18 000 Kč;
• kauce: 2 x nájemné;
• zálohové platby: cca 3 500 Kč;
• provize RK: 18 000 Kč;

Tuto nemovitost pronajímá kvalifikovaný realitní makléř – certifikace ISO 17024, certifikační ústav VŠE Praha. Číslo certifikátu 238/2020.
—————————————————————–

english verion:

We are renting a newly built fully equipped (in airbnb-read standard) apartment 2+kk/B with a spacious balcony (14 m2) in the residential project Farářství. With a total floor area of approx. 65.4 m2, the apartment is situated on the 3rd / 3rd floor of a building with elevator. There is a cellar, high speed internet, free parking right in front of the house.

Note: the apartment is now being newly furnished, we will update the photo documentation according to the actual condition.

This is an almost new (2021) apartment in very good condition, high standard of workmanship and equipment. It includes a kitchen including built-in appliances (dishwasher, electric oven, hob, fridge with freezer, active hood), built-in wardrobes, dining table, chairs, sofa bed, washing machine, dryer, complete furniture, TV, bed linen, crockery, cutlery. Floors are floating + tiles, windows are plastic triple glazed with roller shutters. The whole apartment is oriented to the southeast, including a balcony with a seating area.

This is a well-designed apartment in a low-rise modern house in a quiet location of Hradec Kralove with good access to the D11 motorway to Prague or Opatovický Písnik. Available upon agreement.

  • rent: 18 000 CZK;
  • deposit: 2 x rent;
  • advance payments: approx. 3 500 CZK;
  • agency fee: 18 000 CZK;

This property is rented by a qualified real estate broker – ISO 17024 certification, certification institute of VŠE Prague. Certificate number 238/2020.

  • Share: