Prodej bytu 2+1 v Trutnově

„…příjemné bydlení ve zděném domě v dobře vybavené lokalitě.“

O NEMOVITOSTI

Prodáme pěkný, světlý byt 2+1 s podlahovou plochou cca 50 m2 (+ sklep 16 m2) v Trutnově v ulici Polská. Byt je situován ve 1./4 NP cihlového domu a je v osobním vlastnictví. Vhodné financování Vám předložíme do 24h od prohlídky.

Byt je 10 let po rekonstrukci v dobře udržovaném stavu. Ve zděném jádru se nachází koupelna (cca 2,8 m2) s vanou, WC je oddělené. Elektřina je v mědi, rozvody vody v plastu. Podlahová krytina je v kuchyni, obývacím pokoji a ložnici je plovoucí. Plastová okna s žaluziemi jsou orientována na SZ (ložnice + obývací pokoj) a JZ (kuchyně + toaleta). Pokoje mají výměru (cca 11,5 m2 a 11.3 m2). V kuchyni (cca 13,2 m2) zůstává kuchyňská linka se spotřebiči. Byt má praktickou spíž umístěnou po ruce vedle kuchyně, prostornou předsíň a chodbu kde je možné postavit vestavnou skříň. Vytápění je plynovým kotlem se zásobníkem teplé vody. K bytu náleží velká zděná sklepní kóje cca 16 m2 přímo pod bytem.

Dům je po rekonstrukci v dobře udržovaném stavu. Jsou plastová okna, vyměněny stoupačky nová střecha, fasáda. Zastávka MHD, dětské hřiště, Lidl, škola školka, krytý bazén jsou v dosahu pěší chůze. Další občanská vybavenost je v dosahu pěší chůze nebo 1 zastávky MHD.

Pozn. Jelikož není zatím známa energetická třída PENB, v souladu s novelou zákona 406/2000 uvádíme nejhorší energetickou třídu, tedy G.

  • Share: