Moderní byt v Říkově

„…dotažený prostorný byt s inteligentní domácností, kde se technologie stanou Vaším pomocníkem i zábavou.“

  • cena nemovitosti: na vyžádání
O NEMOVITOSTI

Nabízíme k prodeji kvalitně vybavený mezonetový byt 5+kk s inteligentní domácností v klidné části obce Říkov u České Skalice. Byt o velikosti 142 m2 + sklep cca 15 m2 je situován ve 2. a 3. NP třípodlažní budovy z roku 2005. Byt je v osobním vlastnictví, financování na míru Vám předložíme do 24 h od prohlídky.

Byt je po důkladné rekonstrukci a je v bezvadném stavu. Z prostorné vstupní chodby (8.47 m2) můžete přejít do obývacího pokoje propojeného s kuchyní (34.58 m2). Ta je vyhotovena z kvalitních materiálů s moderním kováním značky Blum, prodává se s vestavěnými spotřebiči a vinotékou. Ve spodní části bytu se dále nachází koupelna s odděleným WC a technická místnost. V prostoru schodiště Vás potěší skvěle využitá oddělená místnost/pracovna. Prostorná ložnice o výměře cca 20 m2 má vlastní velkou vestavěnou šatnu. Ve druhém podlaží se nachází dva nové samostatné pokojíčky, kde vše bylo vytvořeno na míru včetně chytře využitých prostor pro šatnu. Díky velkým euro oknům je byt dostatečně prosvětlený. Pěkný výhled do zeleně dodává tomuto bydlení jedinečnou atmosféru. V celém bytě byl kladen důraz na preciznost provedení rekonstrukce a kvalitu použitých materiálů.

Vysoký standard vybavení zahrnuje inteligentní systém domácnosti, který uživatelům poskytuje komfort při ovládání a regulaci osvětlení, topení v každé místnosti zvlášť, možnost bezklíčového vstupu do domu, hlídání otevření a zavření oken a dveří (dětská pojistka) a další. Domácnost lze ovládat pomocí aplikace v telefonu, PC, nebo tabletů, které jsou součástí vybavení.

Dům je ve velmi dobrém stavu. K dispozici je kolárna, kočárkárna a prostorný sklep/dílna s výměrou 15 m2. Nemovitost se nachází nedaleko Ratibořic – Babiččina údolí nebo vodní nádrže Rozkoš.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích