Byt 3+kk s terasou v Hradci Králové

„…když hledáte byt s terasou, kde budete mít prostor se realizovat“

O NEMOVITOSTI

Prodáme byt 3+kk s prostornou terasou a otevřeným výhledem na Hradec. V bezbariérové novostavbě „bytový dům Slunečná“ je byt s celkovou plochou 120 m2 (byt cca 65 m2, terasa cca 55 m2) situován ve 4./4 NP moderní zděné budovy s výtahem. K bytu v osobním vlastnictví patří sklepní kóje (cca 2.8 m2).

pozn. Pro detailnější seznámení s nemovitostí doporučujeme shlédnout naší day2night 360° virtuální prohlídku, kde si můžete také prohlédnout terasu a výhled z perspektivy dne i noci.

Obdélníková terasa (5 x 10.5 m) s venkovním posezením je srdcem dispozice bytu. Je s ním propojena velkoformátovými francouzskými otočnými okny (trosjkla) z každé místnosti. S vyvedenou elektřinou i vodou a výhledem na hradecké Hradčany Vás zřejmě nepřestane inspirovat k možnostem jejího využití.

Také čistý a jednoduchý design interiéru byl zvolen ve světlých barvách, abyste s terasou zůstali s neustálém kontaktu. Funkční trojzóně kuchyně-jídelna-obývák je dedikována plocha 28 m2. Její součástí je linka s vestavěnými spotřebiči (myčka, mikrovlnná trouba, horkovzduch a lednice mrazničkou). Podlahy jsou vinylové, ohřev vody je italským bojlerem Ariston, vytápění je el. přímotopy, v ložnici je vnitřní klimatizační jednotka Daikin. Koupelna s vanou je oddělena od prostorného WC s umyvadlem. V předsíni a ložnici zůstávají vestavěné skříně. Náklady na byt činní 1 920 Kč + elektřina.

Dům je v bezvadném technickém stavu. Parkování je přímo u domu, zastávka MHD, Albert, dětská hřiště jsou v docházkové vzdálenosti.

Tuto nemovitost prodává kvalifikovaný realitní makléř – certifikace ISO 17024, certifikační ústav VŠE Praha. Číslo certifikátu 238/2020.

"]
  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích