Částečně zrekonstruovaný byt 3+1/L,B na Slezském P.

„..příjemné bydlení s jihozápadním balkónem a výhledem do zeleně. “

  • cena nemovitosti: 11 500 Kč/ měs. + poplatky
O NEMOVITOSTI

Pronajmeme pěkný byt 3+1/L,B na Slezském Předměstí v Severní ulici. S výměrou cca 64 m2, byt je umístěn do 3./11 NP panelového domu s výtahem a je po částečné rekonstrukci.

Ve zděném jádře je koupelna s vanou oddělena od WC, plastová okna s žaluziemi jsou orientovány na jihovýchod s výhledem do stromů (pokoj 1, pokoj 2) a na SZ (pokoj 3, kuchyně). Podlahy (v pokoji 2 a 3 je koberec) jsou z příjemného vinilu, v koupelně a WC je dlažba. Byt nabízí severozápadní zasklenou lodžii, která je po ruce ke kuchyni a zvětšený balkón orientovaný na jihozápad. K dispozici je sklepní kóje, kolárna, internet. Byt se pronajímá částečně zařízený včetně myčky nádobí, pračky a nábytku dle dohody.

Dům je ve výborném technickém stavu se zateplením, novou fasádou, stoupačkami, střechou, výtahy, okny a vstupy. V místě jsou dětská hřiště se zelení a obchod Hruška, zastávka MHD (Sever střed) spojující dům s centrem a ostatními částmi města je ve vzdálenosti 100 m.

Čisté nájemné činí 11 500 Kč, poplatky podle počtu osob jsou od 3-4.5 tis. Kč/měs., vratná kauce činí 2x nájemné, provize RK činí 1x nájemné.

Tuto nemovitost pronajímá kvalifikovaný realitní makléř – certifikace ISO 17024, certifikační ústav VŠE Praha. Číslo certifikátu 238/2020

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích