Slunný byt 2+1 v klidné části Přelouče

„..nerušené bydlení v nízkopodlažním činžáku s jižním balkónem se může lehce stát přesvědčivým argumentem“

O NEMOVITOSTI

Prodáme slunný byt 2+1/B v klidné části Přelouče. S podlahovou plochou cca 57 m2, byt se nachází ve 3./3NP zděného domu bez výtahu a je v osobním vlastnictví. Financování na míru Vám předložíme do 24 od prohlídky.

Pozn: Pro detailnější seznámení s objektem doporučujeme shlédnout 360° virtuální prohlídku nemovitosti.

Byt se započatou rekonstrukcí má nová topná tělesa, rozvody vytápění a plynový kotel na ohřev vody, vytápění i vaření. Oba pokoje (17.4 a 14.4 m2) jsou s původními dřevěnými parketami a jsou společně s balkónem (1.9 m2) orientovány na jih. Koupelna s vanou (3.6 m2) je oddělena od WC, v obytné kuchyni (východ, cca 10.1 m2) je prostor pro jídelní stůl. Všechna okna jsou plastová s žaluziemi. V prostorné chodbě (cca 8.3 m2) jsou původní vestavěné skříně. K dispozici je internet, sklep a společné domovní prostory.

Dům je v dobrém technickém stavu. Má novou fasádu, plastová okna, nové parapety. V bezprostřední blízkosti domu je MŠ, ZŠ, gymnázium a další. Byt je volný k nastěhování ihned po úhradě kupní ceny.

Jelikož není zatím známa energetická třída PENB, v souladu s novelou zákona 406/2000 uvádíme nejhorší energetickou třídu, tedy G.

Tuto nemovitost pronajímá kvalifikovaný realitní makléř – certifikace ISO 17024, certifikační ústav VŠE Praha. Číslo certifikátu 238/2020

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • 360° virtuální prohlídka
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích