Prostorný byt 3+1/L na Moravském předměstí

„…poklidný život ve vzdušném bytě podle vlastních představ. „

O NEMOVITOSTI

Prodáme prostorný byt 3+1/L na Moravském předměstí. S podlahovou plochou cca 83 m2, za sluncem orientovaná jednotka je umístěna v 6./8 NP panelového domu s výtahem a nabízí otevřené výhledy na Nový Hradec a Třebeš. Byt je v družstevním vlastnictví s možností převodu do OV.

Byt je dobře udržovaném stavu bez zásadních rekonstrukcí. Dispozice sestává ze 3 neprůchozích místností (cca – 20.7 m2, 18.34 m2, 16.1 m2), obytné kuchyně (cca 11.6 m2), předsíně (cca 6.2 m2), praktické komory přímo v bytě (cca 2.1 m2), koupelny společné s WC umístěné v umakartovém jádře a sklepa (cca 2 m2). Okna jsou plastová s žaluziemi, podlahová krytina je z PVC. Teplo je z Opatovic, vaří se na plynu.

Budova s bezbariérovým přístupem je po rekonstrukci v dobrém technickém stavu. Byl zateplen plášť budovy, vyměněna okna za plastová, je nový výtah. V místě je dobrá vybavenost se zastávkou MHD, dětským hřištěm, lékárnou, poštou nebo potravinami Kubík hned u domu. Volné okamžitě.

Prodej této nemovitosti zajišťuje kvalifikovaný realitní makléř s certifikací ISO 17024. Certifikát vydal certifikační ústav Vysoké školy ekonomické v Praze. Číslo certifikátu 238/2020.

  • Share: