Prodej investičního bytu ve Svobodě nad Úpou

„…ideálně umístěný byt na křižovatce mezi lyžařskými centry Jánské Lázně a Pec pod Sněžkou.“

  • cena nemovitosti: ke schválení
O NEMOVITOSTI

Nabízíme k prodeji investiční byt ve Svobodě Úpou na Pietteho náměstí. Jedná se dobře prostorově vyřešený mezonetový byt 3+kk s podlahovou plochou cca 48.4 m2. Je situovaný ve 2. a 3 NP třípodlažní zrekonstruované budovy bez výtahu a je v osobním vlastnictví. Možnosti financování Vám předložíme do 24h od prohlídky.

Dispozice sestává z obytné kuchyně s rozkládací pohovkou (15.98 m2), dvou oddělených ložnic (7 m2 a 10.25 m2) se spaním pro 5 lidí, schodiště s úložnými prostory a koupelny v mezipatře s WC a pračkou. K bytu náleží parkovací stání na společném uzavřeném parkovišti, sklep, společná kolárna, lyžárna, nově i prádelna s pračkou a sušičkou. Byt se nachází vedle zastávky skibusu se spojením 5 min do Jánských lázní (Černá hora) a 15 min do Pece pod Sněžkou. V obci je kompletní občanská vybavenost, restaurace a obchod s potravinami jsou v těsné blízkosti domu.

Byt je vhodný pro bydlení i jako jako investiční záměr (výnosy 6.8 – 8.9% p.a) Pro svoji výjimečnou lokalitu, uspořádání a stavu byt, nemovitost byla využívána pro krátkodobé pronájmy v hlavních i vedlejších sezonách. Byt se prodává včetně vybavení a je možné využívat ihned.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích