Prodej prostorného bytu 2+kk v Trutnově

„…prostorný byt 2+kk s obytnou kuchyní, komorou přímo v bytě a pěkným výhledem do zeleně.“

  • cena nemovitosti: 1 067 000 Kč
O NEMOVITOSTI

Nabízíme byt 2+kk v družstevním vlastnictví na Zelené louce v ulici Tichá. Byt s plochou cca 46 m2 je situován ve 9./9 NP panelového domu se dvěma výtahy. Financování na míru Vám předložíme do 24h od prohlídky.

Byt je v původním stavu, vhodný pro realizaci rekonstrukce podle vlastních představ. Oba pokoje mohou být průchozí, ale také každý samostatný vchod. Obě místnosti jsou obytné s výměrami 17.04 m2 (pokoj+kk) a 17.73 m2 (pokoj 2). V umakartovém jádře je koupelna společná s WC, na podlahách je PVC, plastová okna s žaluziemi jsou orientována na sever. Vaří se na plynu, teplo je dálkové. Přímo v bytě je praktická komora, k bytu dále náleží sklepní kóje. K dispozici je internet a kolárna.

Dům je po částečné rekonstrukci, v dobrém stavu. Je zateplen plášť budovy, nová fasáda, plastová okna ve společných prostorech, střecha a vchody. Veškeré úpravy proběhly z našetřených peněz, dům není zadlužený. V místě je bezvadná vybavenost (škola, školka, restaurace, potraviny, zastávka MHD), v blízkosti domu jsou také sportoviště. Kaufland a Family centrum jsou do 2 min pěší chůze. Byt je ihned volný k nastěhování.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích