Světlý byt 2+1 v klidné části Kryblice

„..Když chce žít v opravdu klidné a zelené části Trutnova “

  • cena nemovitosti: na vyžádání
O NEMOVITOSTI

Nabízíme byt 2+1 v klidné čtvrti Kryblice v ulici Marie Pujmanové. Byt s podlahovou plochou cca 51 m2 je ve 2./4 NP zděného domu bez výtahu a je v osobním vlastnictví. Financování na míru Vám předložíme do 24h od prohlídky.

Byt je v původním stavu vhodný pro realizaci rekonstrukce podle vlastních představ. Dřevěná okna jsou orientována na sever (kuchyň 9,76 m2 a pokoj 12,86 m2) a ve druhém pokoji (20,41 m2) na jih. V původním jádře je koupelna oddělena od WC. K dispozici je internet a prostorný sklep s výměrou cca 9 m2.

Dům je po rekonstrukci v dobrém stavu. Je zateplen plášť budovy, nová fasáda, plastová okna ve společných prostorech, stoupačky, střecha a vchody.
V místě je bezvadná vybavenost (škola, školka, nemocnice, restaurace, potraviny, zastávka MHD). V blízkosti jsou sportoviště (plavecký bazén, atletický stadion, koupaliště, zimní a fotbalový stadion, nedaleko je navíc běžecký areál paradráhy s turistickými trasami v létě pro běh a v zimě pro běh na lyžích. Centrum města je 10 minut pěšky.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích