Prodej bytu 1+1/L na nám. 5. května v HK

„…pozor, bydlení centru Hradce Králové může být návykové.“

  • cena nemovitosti: 3 480 000 Kč
O NEMOVITOSTI

Prodáme byt 1+1 s lodžií v centru Hradce Králové na náměstí 5. května. S podlahovou plochou cca 48.5 m2 je bytová jednotka situována ve 2./4 NP prvorepublikové budovy bez výtahu a je v osobním vlastnictví.

pozn.: V současnosti probíhá vyklízení bytu a „pracovní“ fotodokumentaci poskytneme pouze na základě telefonického vyžádání. Prohlídky objektu budou možné od 2. týdne v červenci, kdy bude také již k dispozici aktuální fotodokumentace. Za tato omezení se omlouváme.

Dispozice sestává z obytné kuchyně (cca 12.58 m2), pokoje (cca 17.82 m2), předsíně (cca 9.2 m2), koupelny (cca 3.75 m2), komory (cca 1.30 m2), WC (cca 1.40 m2) a lodžie (cca 2.77 m2). Byla instalována nová špaletová okna (3 skla), jsou zachovány původní dřevěné interiérové dveře (vstupní jsou dvoukřídlé) i zárubně, je zrekonstruováno WC, v bytě proběhly další již drobnější úpravy. V kuchyni zůstává linka a elektrický sporák, v předsíni je prostor pro vestavěnou skříň. Výška stropu je 3 m. Celý byt včetně lodžie je orientován na jihovýchod do ulice s výhledem na park. Vytápění je lokálně plynovými topidly (VAFKY), ohřev vody je el. bojlerem. K dispozici je sklepní kóje a společný dvorek. Průběžně upravovaný dům má novou střechou a okna.

Lokalita nabízí komfort centra města včetně kaváren, restaurací, maloobchodů jako je zdravá výživa, zelenina Hrbek nebo italské pochutiny, zastávky MHD, kina Centrál – vše v docházkové vzdálenosti 100 – 300 m od domu. Parkování je možné před domem s parkovací kartou pro modrou zónu. Byt je volný do 14 dní od uhrazení kupní ceny. Jelikož není zatím známa energetická třída PENB, v souladu s novelou zákona 406/2000 uvádíme nejhorší energetickou třídu, tedy G.

Tuto nemovitost prodává kvalifikovaný realitní makléř – certifikace ISO 17024, certifikační ústav VŠE Praha. Číslo certifikátu 238/2020.

  • Share: