Prodej pěkného bytu 3+1 ve Vrchlabí

„..když to chcete mít 20 minut na lyže nebo 5 minut na náměsí“

  • cena nemovitosti: na vyžádání
O NEMOVITOSTI
Prodáme pěkný byt 3+1 nedaleko náměstí T.G. Masaryka ve Vrchlabí. S celkovou podlahovou plochou cca 67 m2, byt je situován ve 3./4 NP zrekonstruovaného zděného domu bez výtahu a je v osobním vlastnictví. Na míru optimalizované nabídky financování Vám předložíme do 24h od prohlídky.
Byt bez zásadních rekonstrukcí sestává ze 3 pokojů o výměře 18 m2, 15.5 m2 a 11 m2, kuchyně (9.1 m2), předsíně (5.43 m2), koupelny (2.1 m2), WC (1 m2) a sklepa (5.1 m2). Plastová okna jsou orientována na SZ do klidného vnitrobloku a na JV s výhledem na Černou horu. V kuchyni je odvětrávaná spižírna, ve zděném jádře je koupelna je oddělena od WC, na podlahách jsou původní dubové parkety. Vytápění je dálkové, vaří se na plynu. K bytu patří podíl na společné garáži v domě, kde je možné parkovat kolo či motorku a podíl na společné kočárkárně.
Dobře udržovaný dům má zateplenou fasádu, plastová okna, zrekonstruovanou střechu, nové vchody. Dětské hřiště s možnost posezení ve stínů stromů je přímo v zatravněném vnitrobloku, zimní stadion, zastávka autobusu, potraviny a další obchody jsou hned u domu, na náměstí to je 7 minut pěší chůze. Nemovitost je volná do 10 dní od uhrazení kupní ceny.
  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích