Pěkný byt 3+1/B ve Vrchlabí

„..dřevěné parkety, nízkopodlažní zděná bytovka, příjemné bydlení v klidné části Vrchlabí“

  • cena nemovitosti: na vyžádání
O NEMOVITOSTI

Prodáme světlý, dobře dispozičně řešený byt 3+1/B v ulici Ludvíka Svobody v klidné okrajové části města Vrchlabí. Byt v osobním vlastnictví má podlahovou plochou cca 66 m2 vč. balkónu (2.5 m2), k bytu náleží sklep (5 m2). Byt je situován ve 2./3 NP cihlového domu bez výtahu. Nabídky financování na míru Vám předložíme do 24h od prohlídky.

Byt je po částečné rekonstrukci v dobře udržovaném stavu. Je nová kuchyně, koupelna, nová elektroinstalace, rozvody vody. Plastová okna s žaluziemi jsou orientována na SV a JZ s výhledem na Černou horu, na Žalý a Krkonoše. Ve zděném jádře je koupelna s vanou oddělena od WC, pokoje mají výměry (13.06 m2, 18.9 m2 a 11.5 m2), z nichž největší je s vlastním balkónem. V kuchyni s novou kuchyňskou linkou je plynový kotel, který zajištuje vytápění celého bytu a ohřev vody. Byt má velmi nízké provozní náklady na bydlení.

Dům je po částečné rekonstrukci v udržovaném stavu. Jsou nová plastová okna, nové vchody vchody. V blízkosti domu je restaurace, nákupní zóna a supermarket, v dosahu cca 10 minut pěšky autobusové a dalších 5 minut vlakové nádraží. Do centra se dostanete pěknou procházkou podél řeky Labe, nebo za 5 minut autem.

Parkování je před domem na ulici nebo je možnost pronájmu garáže před domem. Jedná se o klidnou lokalitu s velmi nízkou hladinou hluku, nemovitost může být vhodná zejména pro rodiny dětmi. V okolí jsou možností pro cykloturistiku a pěší procházky, v blízkosti jsou skiareály – Špindlerův Mlýn, Janské Lázně, Pec pod Sněžkou.

Pozn. Jelikož není zatím známa energetická třída PENB, v souladu s novelou zákona 406/2000 uvádíme nejhorší energetickou třídu, tedy G.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích